У газовій поверхні на металі Minola MGM 614204 IV гармонійно поєднані елегантність та практичність. Модель обладнана 4-ма конфорками різної потужності, а її ширина складає 61 см.
Завдяки своєму універсальному розміру вона легко монтується в стільницю на кухні.
Дизайн
Газова поверхня Minola MGM 614204 IV виготовлена з високоякісного металу, який відрізняється високою жароміцністю, стійкістю до механічних пошкоджень та своїм естетичним виглядом, що прийдеться до душі будь-якому кулінару.
Варильна поверхня обрамлена чіткими рівними лініями двох чавунних решіток. Цей матеріал довговічний і легко очищується від залишків після приготування їжі. Поверхня білого кольору добре вписується в кухонний інтер'єр, доповнюючи його та грамотно розставляючи акценти.
Безпека
При виборі газової поверхні варто враховувати багато моментів, і один з найважливіших – безпека. Дана модель обладнана функцією «газ-контроль», тож, якщо раптом відбувається згасання полум'я в конфорці, подача газу автоматично припиняється. Ця система безпеки запобігає витоку газу.
Окрім того, у ручках управління передбачений автоматичний електропідпал – це зручно та безпечно. Щоб запалити конфорку, достатньо просто повернути ручку. Сірники та запальнички, які можуть спровокувати опіки, більше не знадобляться.
Завдяки своєму універсальному розміру вона легко монтується в стільницю на кухні.
Дизайн
Газова поверхня Minola MGM 614204 IV виготовлена з високоякісного металу, який відрізняється високою жароміцністю, стійкістю до механічних пошкоджень та своїм естетичним виглядом, що прийдеться до душі будь-якому кулінару.
Варильна поверхня обрамлена чіткими рівними лініями двох чавунних решіток. Цей матеріал довговічний і легко очищується від залишків після приготування їжі. Поверхня білого кольору добре вписується в кухонний інтер'єр, доповнюючи його та грамотно розставляючи акценти.
Безпека
При виборі газової поверхні варто враховувати багато моментів, і один з найважливіших – безпека. Дана модель обладнана функцією «газ-контроль», тож, якщо раптом відбувається згасання полум'я в конфорці, подача газу автоматично припиняється. Ця система безпеки запобігає витоку газу.
Окрім того, у ручках управління передбачений автоматичний електропідпал – це зручно та безпечно. Щоб запалити конфорку, достатньо просто повернути ручку. Сірники та запальнички, які можуть спровокувати опіки, більше не знадобляться.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902767908177 |
| Вага в упаковці | 9.6 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Висота, см | 5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 68 х 58 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Minola 0-800-217-777 Пн — щиш, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 51 |
| Діаметр і потужність конфорок | Задня ліва конфорка: потужністю 2.9 кВт Задня права конфорка: потужністю 2 кВт Передня ліва конфорка: потужністю 2 кВт Передня права конфорка: потужністю 1 кВт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Кількість решіток | 2 |
| Комплектація | Монтажний комплект Мікрофіша Перехідник на балонний газ Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання;З вилкою живлення;Зі шнуром живлення |
| Приєднувальна потужність газу | 7.9 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 55.5 х 47.5 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Колір | Слонова кістка |
| Ширина, см | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴










