Варильна поверхня газова VENTOLUX HG430 CS (X) 7 — створена для раціонального використання простору в малогабаритних кухнях!
Для приготування їжі є 3 газові конфорки — від 1 до 3.3 кВт. За допомогою них ви зможете як швидко розігріти їжу вранці, так і готувати одночасно 3 страви.
Зручність цієї моделі в тому, що її ширина 45 см дає змогу заощадити 15 см додаткового простору, що неможливо з традиційною варильною поверхнею завширшки 60 см. Тож ви можете заощадити місце для робочої зони, а також для комфортного використання техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765965374 |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Висота, см | 5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 51 х 56 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 51 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 1000 Вт Права: потужністю 3300 Вт Ліва задня: потужністю 1750 Вт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Кількість решіток | 2 |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Форсунки під балонний газ Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конфорок | 3 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання;З вилкою живлення;Зі шнуром живлення |
| Приєднувальна потужність газу | 6.05 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 42 х 47 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина, см | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴









