Технічний прогрес не стоїть на одному місці, і сьогодні настав час порадувати сучасних господарок: виробники пропонують величезний вибір різноманітних похилих витяжок для кухні. Нововведення кухонної техніки дозволяє ефективно очищати повітря та видаляти всі шкідливі продукти горіння. Тільки похила витяжка відрізняється від своєї класичної попередниці більшою функціональністю та зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765949831 |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Висота, см | 60.5-88.5 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 28.2 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість ламп освітлення | 1 x 1.5 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Комплект постачання | Монтажний комплект Зворотний клапан Шнур живлення 1.5 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 51.7 |
| Матеріал декору | Скло |
| Потужність мотору, Вт | 68 |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Декоративна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,50 ₴








