Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weilor |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902767909914 |
| Вага в упаковці | 6.8 кг |
| Висота, см | 10 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 x 63.5 x 54 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Weilor 0-800-217-777 Пн — щиш, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 48 |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість ламп освітлення | 1 x 2 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція Гарантійний лист Мікрофіша Енергокарта Монтажний комплект Алюмінієвий фільтр Зворотній клапан Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 |
| Матеріал декору | Емаль;Скло |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Особливості | Фільтри чорного кольору Фронтальна панель із загартованого скла |
| Потужність мотору, Вт | 80 |
| Продуктивність, куб.м/год | 550 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Жироуловлюючий алюмінієвий, Вугільний (у комплект не входить) |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 59.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,40 ₴










