Елегантна та потужна витяжка для вашої кухні!
Модель CX 70 (1100) SR GBL ідеально підходить для прихильників мінімалізму, адже повністю вбудовується в шафу та чудово доповнює інтер’єр кухонь-студій і просторих приміщень. Завдяки високій продуктивності 1100 м3/год вона ефективно очищує повітря навіть під час активного приготування.
Ширина 70 см забезпечує оптимальне охоплення зони готування, а три швидкості та два режими роботи (відведення повітря або рециркуляція) дозволяють легко налаштовувати витяжку відповідно до ваших потреб.
Передня панель із загартованого чорного скла не лише додає витяжці стильного вигляду, а й спрощує догляд. Сенсорне керування забезпечує інтуїтивне управління одним дотиком, а пульт дистанційного керування додає ще більше комфорту.
Яскраве підсвічування створює зручні умови для приготування страв у будь-який час доби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4260674994661 |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Висота, см | 28.5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 77 х 37 х 35.4 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 29 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість ламп освітлення | 2 x 2 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Комплект постачання | витяжка комплект монтажний інструкція з експлуатації гарантійне свідоцтво коробка пакувальна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 66 |
| Матеріал декору | Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 55 |
| Обладнання | З високотехнологічною турбіною |
| Потужність мотору, Вт | 180 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1100 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Пульт ДК; Сенсорні |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | LED стрічка |
| Тип фільтра | Жировий багатошаровий алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 70 |
- Ціна: 1 ₴







