Опис
ELEYUS CAST 5701 CF BL +GR – кухонна плита з газовою варильною поверхнею та газовою духовою шафою об’ємом 64 л. Скляна кришка захищає стіну від забруднень під час готування, а регульовані ніжки дозволяють змінити висоту плити та надійно її встановити.
Надійні чавунні решітки
Готуйте з комфортом: чавунні решітки надійно утримують посуд, а газових конфорок вистачить і для приготування обіду в широких каструлях, і для запашної кави у маленькій турці.
Автозапалювання конфорок та духовки
Натискаєте і повертаєте ручку керування однією рукою – полум’я конфорки чи духової шафи автоматично починає палахкотіти. Швидко, просто та без зайвих турбот!
Газ-контроль конфорок та духовки
Функція газ-контролю варильної поверхні та духовки — це ваша впевненість у безпеці. Датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та перекривають витік газу.
Термометр на дверцятах
Кожна страва, від пухкого бісквіта до соковитого запеченого м’яса, потребує свого температурного режиму. Саме для цього на дверцятах газової духовки встановлений термометр. Він допомагає стежити за температурою, а ви можете змінювати рівень нагрівання для відмінного пропікання.
Відкидний ящик для посуду
Одвічне питання господині – де зберігати посуд? У відкидному ящику вони завжди будуть на своєму місці та під рукою.
Підключення без зайвих зусиль
Підключати плиту до газової магістралі чи балона? Вибирайте на свій розсуд, адже ви отримуєте додатковий набір жиклерів для переходу на зріджений газ.
А клас енергоефективності
Дозволяє суттєво зменшити споживання газу, щоб економити ваші кошти.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності побутової техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
Надійні чавунні решітки
Готуйте з комфортом: чавунні решітки надійно утримують посуд, а газових конфорок вистачить і для приготування обіду в широких каструлях, і для запашної кави у маленькій турці.
Автозапалювання конфорок та духовки
Натискаєте і повертаєте ручку керування однією рукою – полум’я конфорки чи духової шафи автоматично починає палахкотіти. Швидко, просто та без зайвих турбот!
Газ-контроль конфорок та духовки
Функція газ-контролю варильної поверхні та духовки — це ваша впевненість у безпеці. Датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та перекривають витік газу.
Термометр на дверцятах
Кожна страва, від пухкого бісквіта до соковитого запеченого м’яса, потребує свого температурного режиму. Саме для цього на дверцятах газової духовки встановлений термометр. Він допомагає стежити за температурою, а ви можете змінювати рівень нагрівання для відмінного пропікання.
Відкидний ящик для посуду
Одвічне питання господині – де зберігати посуд? У відкидному ящику вони завжди будуть на своєму місці та під рукою.
Підключення без зайвих зусиль
Підключати плиту до газової магістралі чи балона? Вибирайте на свій розсуд, адже ви отримуєте додатковий набір жиклерів для переходу на зріджений газ.
А клас енергоефективності
Дозволяє суттєво зменшити споживання газу, щоб економити ваші кошти.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності побутової техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 38 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Основні | |
| Виробник | Eleyus |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820260526975 |
| Вага в упаковці | 40 кг |
| Внутрішнє покриття | Емаль легкого очищення |
| Габарити (ВхШхГ) | 88.1 х 57 х 57.6 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 x 60 x 62 см |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Гриль | Без гриля |
| Електрозапалювання | У ручці (поверхня) |
| Зони нагріву | Газові |
| Колір | Сірий;Чорний |
| Комплектація | Плита Деко Решітка для гриля Набір для переходу на зріджений газ Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість рівнів напрямних | 4 шт |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 шт |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;240 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Об'єм духовки | 64 л |
| Потужність і тип конфорок | Ліва нижня швидка: потужність 2600 Вт, діаметр 100 мм Ліва верхня напівшвидка: потужність 1550 Вт, діаметр 74 мм Права нижня допоміжна: потужність 900 Вт, діаметр 53 мм Права верхня напівшвидка: потужність 1550 Вт, діаметр 74 мм |
| Режими приготування | Нижній нагрів |
| Технічні характеристики й особливості | Чавунні решітки Комплект для переходу на балонний газ Кабель живлення з вилкою Відкидний ящик для посуду Швидка конфорка 2600 Вт Регульовані ніжки |
| Тип | Газові |
| Тип духовки | Газова |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Функції духовки | З підсвіткою;З таймером;Температурний датчик духовки |
| Ящик для посуду | Відкидний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 749 ₴











