Опис
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 51 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820260524285 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11.5 рік |
| Вага в упаковці | 55 кг |
| Висота | 181 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 188.5 x 57.7 x 66.2 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 59.6 см |
| Дверні кошики | Полиця для пляшок – на дверцятах Дверні полички – 3 шт |
| Дисплей | Без дисплея |
| Загальний об'єм холодильника | 272 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Холодильник Кабель живлення з вилкою Інструкція Гарантійний талон Лоток для льоду 2 лотки для яєць |
| Контейнер для овочів | Контейнер для овочів і фруктів – 1 шт. шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 55 л |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Модельний рік | 2024 |
| Особливості | Зона свіжості;Перевішування дверей;Полиця для пляшок |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Регульовані полиці з гартованого скла – 3 шт. Контейнер для овочів і фруктів – 1 шт. Дверні полички – 3 шт. Полиця для пляшок – на дверцятах Лоток для 8-ми яєць – 2 шт. |
| Потужність заморожування | 2.5 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 256 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 54.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 329 ₴











