Опис
ELEYUS MAGENTA 45 CF – газова варильна поверхня, яка завжди під рукою для ваших смачних історій.
Компактний розмір
Маєте невеличку кухню, але полюбляєте готувати? Підбираєте техніку для смарт-квартири? Хочете економно використати простір і не відмовляти собі в комфорті? Газова варильна поверхня шириною всього 45 см займає мінімум місця, гармонійно вписується в інтер’єр і залишається зручною у використанні.
3 конфорки різного діаметру та потужності
Велика конфорка потужністю 2,6 кВт віддалена від інших і дозволяє готувати у великій каструлі чи широкій сковороді. Пів швидку конфорку 1,7 кВт краще використовувати для тушкування. Тимчасом як на маленькій конфорці 1 кВт зручно заварювати каву в турці чи розтоплювати масло в сотейнику.
Надміцна сталь – синонім довговічності
Для газової поверхні вибрали надійну та міцну сталь, яку покривають високоякісною емаллю. Так варильна поверхня стає глянцевою та привабливою, стійкою до зовнішніх впливів та легкою в очищенні.
Чавунна решітка з додатковими опорами
Міцна і довговічна чавунна решітка з допоміжними опорами легко витримує важкий посуд. До того ж за нею легко доглядати – можна вимити під водою чи в посудомийній машині. Акцентний скошений кут решітки додає легкості та підкреслює оригінальний дизайн варильної поверхні.
Автозапалювання одним рухом
Повертаєте і натискаєте на ручку керування – полум’я конфорки вже палахкотить! Автоматичне електрозапалювання позбавляє вас зайвих турбот, адже просто та ефективно запалює конфорки без жодних сірників чи запальничок.
Газ-контроль
Раптово розлилося молоко чи повіяв вітер, а ви й не помітили як згасло полум'я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Підключення без зайвих зусиль
Підключати варильну поверхню до газової магістралі чи балона? Обирати вам, адже разом з варильною поверхнею ви отримуєте додатковий набір жиклерів та повний монтажний комплект.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку і доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
|---|---|
| Вага | 7.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Виробник | Eleyus |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820260525091 |
| Вага в упаковці | 8.42 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 56.5 х 53 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 51 см |
| Додаткові характеристики | Набір для переходу на зріджений газ |
| Діаметр і потужність конфорок | Права швидка: діаметром 100 мм, потужністю 2600 Вт Ліва задня допоміжна: діаметром 55 мм, потужністю 1000 Вт Ліва передня напівшвидка: діаметром 75 мм, потужністю 1700 Вт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 3 |
| Кількість решіток | 1 |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Модельний рік | 2025 |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання |
| Особливості | Перехідник на шланг в комплекті Tовщина поверхні 45 мм Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу Довжина шнура: 1 м |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 x 41 x 48 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 5 409 ₴











