Опис
Характеристики
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765968771 |
| Вага в упаковці | 11.5 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 60 х 66 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 58.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня конфорка: потужністю 3.4 кВт Ліва задня конфорка: потужністю 1.8 кВт Права задня конфорка: потужністю 1.8 кВт Права передня конфорка: потужністю 1 кВт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Колір | Чорний глянцевий |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Інструкція Жиклери для балонного газу |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Модельний рік | 2025 |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання |
| Особливості | Чорне матове скло |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Приєднувальна потужність газу | 8 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.5 x 47.5 x 55 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Слайдер управління | Круглий |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴









