Опис
VENTOLUX - відомий український бренд кухонних витяжок та побутової вбудованої техніки. Бренд заснований у 2005 р. і вже наступного року представив велику колекцію витяжок з італійським дизайном. Через кілька років, VENTOLUX захопив лідерство з продажу витяжок в Україні, яке утримується досі. За 11 років на ринку побутової техніки України кожна 3 придбана покупцями кухонна витяжка - це VENTOLUX.
Починаючи з 2009 року виробник VENTOLUX першим в Україні розробив і запустив у продаж цілу низку новаторських рішень у сфері кухонної побутової техніки. Нестандартний підхід, інновації та постійна турбота про споживача дали змогу досить швидко досягти лідируючих позицій.
VENTOLUX посідає перші місця в Україні з продажу похилих, декоративних острівних, вбудованих і телескопічних витяжок. На сьогодні виробник має найповнішу лінійку витяжок - похилих, декоративних, камінних, острівних, вбудованих, телескопічних і стандартних (плоских). Бренд пропонує найбільший вибір в Україні в категорії похилих витяжок, створених спеціально для кухонних інтер'єрів у стилі "модерн".
Починаючи з 2009 року виробник VENTOLUX першим в Україні розробив і запустив у продаж цілу низку новаторських рішень у сфері кухонної побутової техніки. Нестандартний підхід, інновації та постійна турбота про споживача дали змогу досить швидко досягти лідируючих позицій.
VENTOLUX посідає перші місця в Україні з продажу похилих, декоративних острівних, вбудованих і телескопічних витяжок. На сьогодні виробник має найповнішу лінійку витяжок - похилих, декоративних, камінних, острівних, вбудованих, телескопічних і стандартних (плоских). Бренд пропонує найбільший вибір в Україні в категорії похилих витяжок, створених спеціально для кухонних інтер'єрів у стилі "модерн".
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765965114 |
| Вага в упаковці | 6.5 |
| Висота | 20 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 x 65 x 21 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 30 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ламп освітлення | 1 x 2 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 56 дБ |
| Матеріал декору | Емаль |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Особливості | З кнопками |
| Продуктивність | 500 м³/год |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендована площа приміщення | 8 м2 |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Ширина | 59.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









