Опис
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.1 кг |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4242005151950 |
| Вага в упаковці | 6.8 |
| Висота | 17.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 x 65 x 24.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 30 |
| Довжина шнура живлення | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | Робота в режимі рециркуляції за допомогою спеціальних аксесуарів (не входять до комплекту). Довжина кабелю електроживлення: 130 см |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Колір | Чорний глянцевий |
| Комплектація | Витяжка Документи |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість ламп освітлення | 2 x 4 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 69 дБ |
| Особливості | 3 ступені потужності Металевий фільтр від жиру, придатний для миття в посудомийній машині |
| Потужність мотору | 125 Вт |
| Продуктивність | 310 м³/год |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Серія | Serie 2 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр від жиру, касетний |
| Ширина | 59.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 149 ₴



