Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний з прямим приводом |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8806096608630 |
| Вага в упаковці | 70.5 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 85 х 60 х 56 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 89 x 66 x 66 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Клас віджимання | B |
| Колір люка | Білий |
| Конструкція барабана | Розбірний |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кут відкриття люка | 150 ° |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Матеріал бака | Надміцний ABS-пластик |
| Мова панелі керування | Українська |
| Об'єм барабана | 68 л |
| Програми прання | Прання з ШІ (AI Wash) Бавовна Еко 40-60 Змішані тканини Повсякденне прання Полоскання + Віджим Делікатне прання Пухова ковдра Спортивний одяг Швидке 14 TurboWash 39 Попереднє прання |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 53 дБ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | LED-індикація;З дисплеєм |
| Тип завантаження | З фронтальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне;Сенсорне |
| Фірмові технології | Direct Drive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 799 ₴























