Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 76 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5944008006037 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 18 рік |
| Вага в упаковці | 79 кг |
| Висота | 202.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 206.5 х 64 х 76.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 67 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | LED-індикація |
| Загальний об'єм холодильника | 362 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 109 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 253 л |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Контейнер для кубиків льоду |
| Модельний рік | 2025 |
| Особливості | LED-освітлення;Захист від дітей;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Режим "Відпустка";Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/2 шт |
| Потужність заморожування | 5 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 258 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 199 ₴

















