Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 97.5 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842609534 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9 рік |
| Вага в упаковці | 106 кг |
| Висота | 179 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 191 х 98 х 78 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 70.5 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | LED-індикація |
| Загальний об'єм холодильника | 580 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Сріблястий |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 212 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 368 л |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт. |
| Льодогенератор | Контейнер для кубиків льоду |
| Модельний рік | 2025 |
| Особливості | LED-освітлення;Режим "Відпустка";Сигналізація відчинених дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Потужність заморожування | 13 кг/24 рік кг/добу |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.1 x 68.1 x 60 см |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 327 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 91 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴

















