Опис
В газовій поверхні VENTOLUX HG640-DA3 CEST (AN) гармонійно поєднуються елегантність і практичність. Модель оснащена 4-ма конфорками різної потужності, а її ширина становить 59 см. Завдяки своєму універсальному розміру вона легко монтується в робочу поверхню на кухні.
Безпека
При виборі газової поверхні варто враховувати безліч моментів, а один найважливіших з них — безпека. Дана модель оснащена функцією «газ-контроль», тому, якщо вдруге виникне задуха полум'я в конфорці, подача газу автоматично припиняється. Ця система безпеки запобігає витоку газу.
Окрім того, в ручках управління передбачений автоматичний електропідпал — це зручно і безпечно. Щоб запалити конфорку, достатньо просто повернути ручку. Сірники та запальничка, які можуть спровокувати опіки, більше не знадобляться.
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765964087 |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 66.5 х 56.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 52 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: потужністю 3.8 кВт \nПередня права: потужністю 1 кВт \nЗадня ліва: потужністю 1.7 кВт \nЗадня права: потужністю 1.7 кВт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Колір | Чорний глянцевий |
| Комплектація | Поверхня Монтажний комплект Форсунки для балонного газу Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Модельний рік | 2022 |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Приєднувальна потужність газу | 8.2 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 x 55 x 47.5 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 6 199 ₴









