Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842826368 |
| Вага в упаковці | 69 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 84.5 х 60 х 54.6 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 87 x 56 x 64 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | WaterMode (Економія води - Екстра ополіскування) Швидке/Інтенсивне прання Steam |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Особливості | Захист від переливання Автоматична система по контролю води |
| Програми прання | Бавовна Синтетика Прання в холодній воді Мікс Очищення барабана StainExpert Еко 40-60 Експрес Щоденна/Експрес 14 хв Темний одяг/Джинси Сорочки Віджим + Злив Гігієнічна + SteamTherapy Делікатні тканини/Вовна/Ручне прання Ополіскування |
| Рівень шуму віджиму | 76 дБ |
| Споживання води за 1 цикл | 47 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 47 кВт·год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм;З парою |
| Тип керування | Сенсорне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴











