Опис
Витончене гартоване скло
Газова варильна поверхня виготовлена з надійного гартованого скла, яке стійко витримує вплив високих температур. Гладенька скляна поверхня не потребує спеціального догляду та виглядає витончено в інтер’єрі кухні.
Довговічні та практичні решітки
Продуманий дизайн чавунних решіток забезпечує стійке розміщення посуду. Чавун — міцний матеріал, який здатен витримувати високі температури та тривалу експлуатацію.
Кожній страві — своя конфорка
Смажите м’ясо, тушкуєте овочі та ще й заварюєте каву на маленькому вогні? Готуйте все одночасно — для кожної страви знайдеться потрібна конфорка: швидка WOK, допоміжна (1,1 кВт) та дві напівшвидкі (кожна потужністю 1,65 кВт).
Потужна WOK-конфорка
WOK-конфорка потужністю 2,3 кВт рівномірно розподіляє тепло та інтенсивно нагріває посуд. Вона зміщена вперед і допомагає швидко приготувати велику каструлю борщу, обсмажити м’ясо чи морепродукти з хрусткою скоринкою.
Панель керування
Панель керування зміщена вправо, розташована на безпечній відстані від конфорок, що захищає перемикачі від перегрівання. Загальна потужність поверхні 6,7 кВт, а продумане розміщення пальників дозволяє одночасно готувати в посуді різного розміру.
Автоматичний електропідпал
Поворотні перемикачі забезпечують додатковий комфорт та дозволяють запалювати конфорки поверхні однією рукою. Це можливо завдяки електропідпалу, який автоматично спрацьовує при натисканні на перемикач.
Газ-контроль
Для безпеки у вашому домі газова варильна поверхня працює з газ-контролем, який перекриває постачання газу, якщо полум’я випадково згасне під час приготування.
Підключення до різних джерел
Доповнити свій дім надійною та доступною газовою поверхнею дуже просто. JANTAR HGT 60 BL CTF комплектується форсунками як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект форсунок).
Обираючи ТМ JANTAR, ви обираєте продукцію, яка довго тішитиме вас справною роботою. Ми забезпечуємо вас офіційною гарантією від виробника та доступною мережею сервісних центрів по всій території України.
Газова варильна поверхня виготовлена з надійного гартованого скла, яке стійко витримує вплив високих температур. Гладенька скляна поверхня не потребує спеціального догляду та виглядає витончено в інтер’єрі кухні.
Довговічні та практичні решітки
Продуманий дизайн чавунних решіток забезпечує стійке розміщення посуду. Чавун — міцний матеріал, який здатен витримувати високі температури та тривалу експлуатацію.
Кожній страві — своя конфорка
Смажите м’ясо, тушкуєте овочі та ще й заварюєте каву на маленькому вогні? Готуйте все одночасно — для кожної страви знайдеться потрібна конфорка: швидка WOK, допоміжна (1,1 кВт) та дві напівшвидкі (кожна потужністю 1,65 кВт).
Потужна WOK-конфорка
WOK-конфорка потужністю 2,3 кВт рівномірно розподіляє тепло та інтенсивно нагріває посуд. Вона зміщена вперед і допомагає швидко приготувати велику каструлю борщу, обсмажити м’ясо чи морепродукти з хрусткою скоринкою.
Панель керування
Панель керування зміщена вправо, розташована на безпечній відстані від конфорок, що захищає перемикачі від перегрівання. Загальна потужність поверхні 6,7 кВт, а продумане розміщення пальників дозволяє одночасно готувати в посуді різного розміру.
Автоматичний електропідпал
Поворотні перемикачі забезпечують додатковий комфорт та дозволяють запалювати конфорки поверхні однією рукою. Це можливо завдяки електропідпалу, який автоматично спрацьовує при натисканні на перемикач.
Газ-контроль
Для безпеки у вашому домі газова варильна поверхня працює з газ-контролем, який перекриває постачання газу, якщо полум’я випадково згасне під час приготування.
Підключення до різних джерел
Доповнити свій дім надійною та доступною газовою поверхнею дуже просто. JANTAR HGT 60 BL CTF комплектується форсунками як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект форсунок).
Обираючи ТМ JANTAR, ви обираєте продукцію, яка довго тішитиме вас справною роботою. Ми забезпечуємо вас офіційною гарантією від виробника та доступною мережею сервісних центрів по всій території України.
Характеристики
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
|---|---|
| Вага | 7.6 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820260526692 |
| Вага в упаковці | 8,2 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Висота | 5.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 63 х 57.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 53 см |
| Довжина шнура живлення | 1.1 м |
| Діаметр і потужність конфорок | Права передня: потужністю 1100 Вт, діаметром 53 мм Ліва передня: потужністю 2300 Вт, діаметром 100 мм Права задня: потужністю 1650 Вт, діаметром 74 мм Ліва задня: потужністю 1650 Вт, діаметром 74 мм |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Колір | Чорний глянцевий |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Модельний рік | 2026 |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання |
| Особливості | Перехідник на шланг в комплекті Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу Довжина кабелю живлення: 1,1 м |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 x 56 x 49 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 589 ₴









