Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 27 кг |
| Основні | |
| Загальний об`єм | 200 л |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4802050106680 |
| Автономне збереження холоду | 30 рік |
| Блок керування | Зовні |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Висота | 85.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.6 х 93.4 х 57 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 57 см |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | E (A++) |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Модельний рік | 2026 |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 рік кг/добу |
| Річні витрати електроенергії | 250 кВт*рік |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Скриня |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 93.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴


















