Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 81 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842418877 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9 рік |
| Вага в упаковці | 81 кг |
| Висота | 194 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 208 х 75 х 67.6 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 55.5 см |
| Дверні кошики | 6 шт. |
| Дисплей | Внутрішній |
| Загальний об'єм холодильника | 370 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Білий |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 90 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 280 л |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Контейнер для кубиків льоду |
| Модельний рік | 2025 |
| Особливості | LED-освітлення;Захист від дітей;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Режим "Відпустка";Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/2 шт |
| Потужність заморожування | 5.2 кг/24 рік кг/добу |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 193.4 x 68.9 x 54.5 см |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 247 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 69 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 999 ₴






















