Опис
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 88 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5903151082015 |
| Вага в упаковці | 94 кг |
| Висота | 180 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 190x86x73 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 70 см |
| Дверні кошики | 6 шт. |
| Дисплей | Зовнішній |
| Загальний об'єм холодильника | 472 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C);SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 150 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 271 л |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт. |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 4 шт |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 280 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 79 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴



