Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 76 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8806096369159 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 рік |
| Вага в упаковці | 83 кг |
| Висота | 203 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 213 х 65 х 76 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Глибина | 68 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | LED-індикація |
| Додаткові характеристики | Технологія DoorCooling+ Технологія охолодження Multi Air Flow Зона свіжості Fresh Zone Система охолодження Total No Frost Винна полиця Складана полиця Сигнал відчинених дверей Нульовий зазор |
| Загальний об'єм холодильника | 387 л |
| Клас енергоспоживання | D (А++) |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Колір | Сріблястий |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 110 л |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Модельний рік | 2025 |
| Особливості | Захист від перепадів напруги;Зона свіжості;Керування через Wi-Fi;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло/4 шт |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 262 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Фірмові технології | DoorCooling+;Multi Air Flow;Smart ThinQ;Total NoFrost |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 999 ₴






































