Опис
Шукаєте ідеальний холодильник, що поєднує в собі передові технології та надійність у використанні? Представляємо холодильник з інверторним компресором і повністю безінерційною технологією No Frost.
Цей холодильник з класом енергоспоживання А++ забезпечить вам не тільки оптимальні умови зберігання продуктів, але дасть змогу заощадити на витратах електроенергії. Загальний об'єм 442 л розподіляється таким чином, що 291 л відводиться під холодильну камеру, а 151 л - під морозильну. LED-дисплей із сенсорним керуванням робить використання холодильника максимально зручним та інтуїтивно зрозумілим.
Функція SMART дає змогу автоматично регулювати температуру залежно від зовнішніх умов, забезпечуючи оптимальні умови для зберігання продуктів. Функція ECO сприяє ще більшій економії електроенергії. Super Охолодження та Суперзаморожування дають змогу швидко охолодити або заморозити свіжі продукти, зберігаючи їхні корисні властивості та смакові властивості.
Сигналізація відчинених дверей і замок від дітей забезпечують вашу безпеку та спокій. Три скляні полиці холодильника і два відділення для фруктів і овочів забезпечують оптимальний порядок і зручний доступ до продуктів. Три заморожувальні полиці та дві висувні шухляди забезпечують максимальний простір для зберігання заморожених продуктів.
Не втрачайте можливості зробити своє життя комфортнішим і безпечнішим - обирайте холодильник Heinner з інверторним компресором і повністю безінерційною технологією No Frost.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 83 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5949088559985 |
| Вага в упаковці | 91 кг |
| Висота | 177 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186.2 х 97.2 х 63 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 59 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Додаткові характеристики | LED-дисплей із сенсорним керуванням SMART Функція ECO Суперохолодження Сигналізація відкритих дверей Замок від дітей |
| Загальний об'єм холодильника | 442 л |
| Клас енергоспоживання | D (А++) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 151 л |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт. |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Особливості | Захист від дітей;Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 4 шт. |
| Розташування морозильної камери | Збоку |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 287 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 23 999 ₴





