Опис
Характеристики
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Borgio |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8692020001130 |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 67 х 58.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 51 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 3000 Вт Ліва задня: потужністю 1750 Вт Права задня: потужністю 1750 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | Варильна панель Форсунки для зрідженого газу Форсунки для балонного газу Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Наявність шнура живлення | Без вилки |
| Обладнання | Газ-контроль;Електропідпалювання |
| Особливості | Конфорки італійського виробника SABAF |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 x 56 x 49 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 729 ₴




