Опис
ELEYUS MFDW1142M55 SV – морозильна камераоб’ємом 170 літрів. Оснащена статичною системою охолодження, швидко розморожується і легко очищується.
Економія місця
Вертикальна морозильна камера відмінно підійде навіть для маленької квартири або будинку. Ззовні вона нагадує компактний холодильник і займає мінімум місця. Регульовані ніжки дозволяють надійно встановити морозильну камеру, а коліщатка позаду призначені для зручного пересування під час переїзду чи оновлення кухні.
Все на своїх полицях: зручно розкласти та швидко дістати
Внутрішній простір розділено на 5 зручних секцій, тож місце знайдеться для м’яса, риби, овочів, фруктів чи об’ємних упаковок. А пластиковий лоток дозволяє приготувати кубики льоду для улюблених напоїв.
Знайти потрібне з першого погляду
Ящики мають прозору передню панель, щоб не марнувати час на пошуки потрібних продуктів. У верхньому і нижньому відсіку ця панель легко відкидається вниз, щоб комфортно додавати чи знаходити пакунки.
Перевішування дверцят
Жодних обмежень при плануванні кухні вашої мрії. Швидко і легко змінюйте напрямок відкривання дверцят завдяки системі перевішування. Відчиняйте морозильну камеру справа або зліва, щоб користуватися нею максимально зручно.
Просте і надійне управління
Вибирайте необхідний ступінь заморожування за допомогою регульованого термостата і встановлюйте температуру від -10 °С до -20 °С.
Автономне збереження холоду
Якщо зникла напруга чи прилад від’єднали від мережі, морозильна камера підтримує встановлену температуру протягом 9 годин.
Тиха робота
Морозильна камера працює без зайвого шуму, гучність його роботи не більша 42 дБ.
Зберігає смак і користь продуктів, економить час і сили
Якщо ви любите смакувати свіжі овочі, фрукти та ягоди навіть взимку. Якщо несете додому одразу два-три пакети з продуктами, щоб не ходити в магазин надто часто. Якщо втомилися заготовлювати цілу комору консервації – морозильна камера створена для вас!
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в Україні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 38.5 кг |
| Основні | |
| Загальний об`єм | 170 л |
| Виробник | Eleyus |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820260525114 |
| Автономне збереження холоду | 9 рік |
| Блок керування | Всередині |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Висота | 140 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 146 x 58.5 x 58.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 55 см |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Перевішування дверцят Лоток для льоду Регульовані ніжки + коліщатка Регулювання температури від -10 °С до -20 °С |
| Клас енергоспоживання | F (A+) |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C);SN (від +10 до +32 C);ST (від +18 до + 38 С) |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Морозильна камера Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість полиць/секцій | 5 |
| Кількість ящиків/кошиків | 3 |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність заморожування | 7.2 кг/24 рік кг/добу |
| Потужність під'єднання | 220 Вт |
| Річні витрати електроенергії | 213 кВт*рік |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Функції та особливості | З висувними ящиками;Перевішування дверцят;Підсвічування;Швидке замороження |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 12 229 ₴











