Опис
Бренд - Gorenje; Тип холодильника - Однокамерний; Глибина - менше 55 см; Висота - 170 - 185 см; Ширина - 50 - 55 см; (крапельне);Розташування морозильної камери - Відсутнє;Колір - Білий;Кліматичний клас - N (нормальний), SN, ST (субтропічний), T (тропічний);Функції - Швидке охолодження; нульової камери - 20 л; Кількість компрессорів - 1; рівень шуму - 35 дБ; управління - електронне; клас енергоспоживання - E; загальний об'єм - 280 л;
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 57 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 177.2 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 54.5 см |
| Загальний об'єм холодильника | 280 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Колір | Білий |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина | 54 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 069 ₴










