Характеристики
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
|---|---|
| Вага | 8.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Interline |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2468101088277 |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Тип поверхні | Класична |
| Висота | 5.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.3 х 64.5 х 56.8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 52 см |
| Дизайнерська колекція | Nano Matte |
| Керування | Сенсорні |
| Колір | Чорний матовий |
| Комплектація | Ущільнювач для монтажу Кріплення Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Максимальна потужність під'єднання | 7200 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Модельний рік | 2025 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;230 В;240 В |
| Обладнання | Автовимкнення;Підсвітка панелі керування;Таймер |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.2 x 55.5-56 x 49.5-50 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Слайдер управління | Прямий |
| Функції | Stop&Go;Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Захист від переливу;Звуковий сигнал;Розпізнавання посуду;Турборежим (Booster) |
| Ширина | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴




























