Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 124 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 рік |
| Вага в упаковці | 134 кг |
| Висота | 179 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.1 х 97.2 х 77 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Глибина | 73.5 см |
| Дверні кошики | 5 шт. |
| Дисплей | Внутрішній |
| Загальний об'єм холодильника | 694 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | T (від +18 до +43С) |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 233 л |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт. |
| Льодогенератор | Ручний (поворотний) |
| Модельний рік | 2024 |
| Особливості | Захист від перепадів напруги;Зона свіжості;Керування через Wi-Fi;Полиця для пляшок;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло/4 |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Збоку |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 489 кВт*рік |
| Серія | GC |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Фірмові технології | DoorCooling+;Fresh Balancer;Smart ThinQ |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 91.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 999 ₴































