Опис
Це монтажний аксесуар, який дозволяє безпечно встановити сушильну машину зверху пральної, створюючи компактну та ергономічну колонну конструкцію в пральні або домі.
Ця універсальна планка підходить для пральних машин та сушильних барабанів Electrolux шириною 60 см з фронтальним завантаженням.
Для приладів завглибшки від 54 до 60 см.
Особливістю є вбудована висувна полиця, яка служить зручним місцем для тимчасового складання одягу після прання чи сушіння, що полегшує сортування й укладання білизни.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 7333394064307 |
| Вага | 3.7 кг |
| Вага в упаковці | 4,6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.5 x 61 x 60.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65 x 64 x 9.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для пральних машин;Для сушильних машин |
| Сумісність | Підходить для пральних машин та сушильних барабанів Electrolux шириною 60 см з фронтальним завантаженням Для приладів завглибшки від 54 до 60 см |
| Тип | Монтажний комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 561 ₴




