Опис
Витяжка Ventolux MIRROR 45 BG (700) PB
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2059765971153 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 510*430*430 см |
| Гарантія | 12 місяців та 24 місяці безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Додаткові характеристики | керування кнопкове |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Колір | Чорний глянцевий |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ламп освітлення | 2 x 2 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 65 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Особливості | ширина 45 см |
| Потужність мотору | 45 Вт |
| Продуктивність | 700 м³/год |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | Пристінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 869 ₴



