Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал бака | Пластик |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8596165030416 |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 45 х 33 х 33 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 50 x 38 x 38 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Клас енергоспоживання | C (A+++) |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | 2 |
| Максимальна швидкість віджимання | 500 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 3 кг |
| Програми прання | Прання Полоскання |
| Рівень шуму прання | 45 дБ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | LED-індикація;З можливістю дозавантаження білизни |
| Тип завантаження | З вертикальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









