Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.6 кг |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2468101088286 |
| Вага в упаковці | 7.8 |
| Висота | 28.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 x 55.5 x 31.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 28 |
| Додаткові характеристики | Продуктивність в точці IEC, м3/год - 485 Вугільний фільтр: під замовлення Код вугільного фільтру: CF 220 A Жировий фільтр 1x5 шарів |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Колір | Чорний глянцевий |
| Комплектація | Витяжка Інструкція Монтажний комплект Гарантійний талон Жировий фільтр Зворотній клапан |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ламп освітлення | 1 x 3 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 64 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 100 Вт |
| Продуктивність | 1000 м³/год |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Жировий алюмінієвий |
| Ширина | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴





















