Опис
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 111 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782765698 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 15 рік |
| Вага в упаковці | 120 кг |
| Висота | 181.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 190 х 85 х 76 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 70.6 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Загальний об'єм холодильника | 480 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C);SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | Холодильник Скляні полиці - 3 шт Дверні полиці для пляшок - 2 шт Дверні полиці - 4 шт Ящика для овочів - 2 шт Ящик FreshZone Лоток для яєць Інструкція Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 178 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 302 л |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Модельний рік | 2025 |
| Особливості | Зона свіжості;Нульова камера;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Потужність заморожування | 7 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 361 кВт*рік |
| Серія | Superior |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне +брозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost Plus |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost Plus |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 79.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 399 ₴











