Опис
З'єднувальна планка для встановлення сушильних машин на пральні машини.
Дає змогу встановити сушильну машину на повнорозмірну пральну машину (глибина >55 см).
Розміри планки: 35 x 593 x 556 мм.
З'єднувальна планка має відповідати сушильній машині. Відповідні сушильні машини Bosch: WQG14210UA, WQK25200UA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4242002964201 |
| Вага | 0.889 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 3.5 x 59.3 x 55.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 4 х 55 х 60 см |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин Bosch |
| Призначення | Для пральних машин;Для сушильних машин |
| Сумісність | Сушильні машини Bosch: WQG14210UA, WQK25200UA |
| Тип | Планки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴


