Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 49 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4802050106772 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 років |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Висота | 180 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 185.9 x 57.7 x 59.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 56 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Без дисплея |
| Загальний об'єм холодильника | 260 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | Холодильник Лоток для льоду Лоток для яєць Інструкція Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 189 л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Модельний рік | 2026 |
| Особливості | Диспенсер;Перевішування дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло/4 |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 263 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴
























