Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 76 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8806096727881 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 рік |
| Вага в упаковці | 83 кг |
| Висота | 203 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 210.4 х 64.5 х 74.1 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Глибина | 67.4 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Загальний об'єм холодильника | 375 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | T (від +18 до +43С) |
| Колір | Чорний |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 113 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 262 л |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Контейнер для кубиків льоду |
| Особливості | LED-освітлення;Зона свіжості;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло/4 шт |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 263 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Фірмові технології | DoorCooling+;Fresh Balancer;Fresh Converter;Moist Balance Crisper;Multi Air Flow;Smart ThinQ |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 59.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 999 ₴




































