Опис
Духова шафа електрична ELEYUS LAURA 4506 BL – новинка від бренду побутової техніки ELEYUS. Надійна помічниця з компактним розміром 45 см, панель керування та дверцята з гартованого скла чорного кольору, що додає естетичного зовнішнього вигляду духовій шафі та є легким у догляді, оснащена 6-ма режимами приготування, за допомогою яких, ви маєте можливість почастувати рідних найапетитнішими стравами.
Ідеальне поєднання з інтер’єром
Вбудовуйте духовку в кухонний гарнітур, щоб розумно використати простір і створити єдиний гармонійний дизайн. Монтуйте під варильною поверхнею чи розташовуйте на рівні очей – обирайте свій варіант, щоб стежити за випіканням було зручно.
Місткість та функціонал
Внутрішня камера об’ємом 50 л ідеальна для того, щоб приготувати найапетитніший сніданок чи сімейну вечерю. Обирайте будь-який режим приготування з 6-ти запропонованих: верхній нагрів, нижній нагрів, верхній+нижній нагрів, нагрів верхній+нижній+конвекція, верхній нагрів+вентилятор, підсвітка. Даний перелік функцій дозволить вам готувати страви «на усі випадки життя»! «Смачним» доповненням до комплекту є деко (2 шт.) та решітка, яку можна розмістити на одному з 5-ти рівнів знімних хромованих направляючих. Доглядати за ними дуже легко – мити можна руками або у посудомийній машині. Все задля вашого комфорту.
Таймер
Хочеться смачно поснідати, а часу зовсім не вистачає? Помістіть продукти всередину і виберіть режим таймера – по закінченню встановленого часу духова шафа автоматично вимкнеться і потішить готовою стравою.
Надійність та безпека
Щойно закінчили ремонт і хочете ще довго тішитись новенькими кухонними меблями? Система тангенціального охолодження не дозволить корпусу духовки нагрітися вище 60°С, що гарантує збереження кухонних меблів.
Енергозбереження
Клас енергоефективності «А» духової шафи зменшує споживання електроенергії та економить ваші кошти. Споживана потужність духової шафи становить 3,09 кВт, тому вона швидко нагрівається і вам не потрібно додатково чекати досягнення потрібної температури.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку і доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
Ідеальне поєднання з інтер’єром
Вбудовуйте духовку в кухонний гарнітур, щоб розумно використати простір і створити єдиний гармонійний дизайн. Монтуйте під варильною поверхнею чи розташовуйте на рівні очей – обирайте свій варіант, щоб стежити за випіканням було зручно.
Місткість та функціонал
Внутрішня камера об’ємом 50 л ідеальна для того, щоб приготувати найапетитніший сніданок чи сімейну вечерю. Обирайте будь-який режим приготування з 6-ти запропонованих: верхній нагрів, нижній нагрів, верхній+нижній нагрів, нагрів верхній+нижній+конвекція, верхній нагрів+вентилятор, підсвітка. Даний перелік функцій дозволить вам готувати страви «на усі випадки життя»! «Смачним» доповненням до комплекту є деко (2 шт.) та решітка, яку можна розмістити на одному з 5-ти рівнів знімних хромованих направляючих. Доглядати за ними дуже легко – мити можна руками або у посудомийній машині. Все задля вашого комфорту.
Таймер
Хочеться смачно поснідати, а часу зовсім не вистачає? Помістіть продукти всередину і виберіть режим таймера – по закінченню встановленого часу духова шафа автоматично вимкнеться і потішить готовою стравою.
Надійність та безпека
Щойно закінчили ремонт і хочете ще довго тішитись новенькими кухонними меблями? Система тангенціального охолодження не дозволить корпусу духовки нагрітися вище 60°С, що гарантує збереження кухонних меблів.
Енергозбереження
Клас енергоефективності «А» духової шафи зменшує споживання електроенергії та економить ваші кошти. Споживана потужність духової шафи становить 3,09 кВт, тому вона швидко нагрівається і вам не потрібно додатково чекати досягнення потрібної температури.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку і доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
Характеристики
| Габаритні розміри духової шафи | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Основні | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Виробник | Eleyus |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820260525428 |
| Вага в упаковці | 26 кг |
| Висота | 59.7 см |
| Внутрішнє покриття | Антипригарна емаль чорного кольору |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65 x 51 x 65 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 56.6 см |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування;Вимкнення духовки після завершення програми;Електрозапалювання;Конвекція;Таймер |
| Енергоспоживання | 0.82 кВт*рік |
| Керування духовкою | Механічне управління |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Духова шафа Решітка для гриля Деко (2 шт) Інструкція Кабель живлення з вилкою Кріплення Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | 6 шт. |
| Кількість рівнів напрямних | 5 шт. |
| Кількість стекол дверцят | 2 шт |
| Максимальна температура приготування | 250 °С |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Модельний рік | 2025 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 - 240 В |
| Мінімальна температура приготування | 50 °С |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Об'єм | 50 л л |
| Обладнання | Підсвітка |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність під'єднання | 2090 Вт |
| Режими приготування | Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання + конвекція Підсвітка Верхнє нагрівання + вентилятор |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58.9 x 41 x 55 см |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Функція НВЧ | Немає |
| Ширина | 44.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 689 ₴











