Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип резервуара для льоду | Виносний |
| Основні | |
| Виробник | MPM |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5903151095039 |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Висота | 26.4 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 30 х 23.5 х 30.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 28 см |
| Кліматичний клас | N;SN;ST |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Льодогенератор Совок Кошик для льоду Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість бункера для льоду | 0.45 кг |
| Місткість резервуара для води | 0.8 л |
| Напруга | 220-240 В |
| Обладнання | Без під'єднання до водопроводу |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Домашні |
| Продуктивність | 12 кг/24 рік |
| Різновид льоду | Кубикові |
| Тип керування | Електронне |
| Тип охолодження | Водяне |
| Тип встановлення | Підлогові |
| Тип холодоагенту | R600a |
| Ширина | 20.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴







