Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм сушіння | 12 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Основні | |
| Тип | Барабанний апарат |
| Виробник | Miele |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4002516875055 |
| Вага в упаковці | 57.5 кг |
| Висота | 85 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 94 x 66 x 69 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 66 |
| Додаткові характеристики | Індикація очищення ємності для збирання конденсату Індикація очищення фільтрів Ароматизатор Fragrance Dos Інтелектуальний реверс барабана Теплообмінник, який не потребує обслуговування Технологія Eco Dry Технологія Perfect Dry |
| Клас енергоспоживання | C (A+++) |
| Клас сушіння | A |
| Код виробника | 12WA5202UA |
| Колір люка | Білий |
| Комплектація | Сушильний автомат Інструкція Гарантійний талон Шланг для зливу конденсату Капсула ароматизатора Ваучер на отримання капсули ароматизатора |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Модельний рік | 2025 |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Об'єм барабана | 120 л |
| Об'єм резервуара конденсату | 4.8 л |
| Програми сушіння | Бавовна Бавовна Eco Бавовна Експрес Делікатна Тонка білизна Вовна Постільна білизна Сорочки Просочення Теплий обдув/DryFresh Джинси Легке розгладжування |
| Річне споживання електроенергії | 172 кВт |
| Список пральних машин для комплекту | WEA 135 WCS |
| Споживання електроенергії | 1.1 кВт·год |
| Технологія сушіння | Тепловий насос |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип вершки води | Водозбірник;Каналізація |
| Тип керування | Сенсорне |
| Функції | Делікатне сушіння Add laundry (додати білизну у процесі) |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування);Блокування від дітей;Відкладений старт;Реверсивне обертання барабана |
| Фірмові технології | EcoDry;EcoSpeed;FragranceDos;PerfectDry |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 124 ₴











