Опис
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8003437060106 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11 рік |
| Вага в упаковці | 75 кг |
| Висота | 186.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193.2 х 66.1 х 76.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Глибина | 66.3 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Загальний об'єм холодильника | 316 л |
| Клас енергоспоживання | D (А++) |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 106 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Особливості | LED-освітлення;Зона свіжості;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Потужність заморожування | 6 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 198 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | Dual No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Dual No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴








