Опис
Кухонна плита Grunhelm FG5612BU з електричною духовкою та газовою варильною поверхнею — це практичне рішення для тих, хто цінує функціональність, зручність та класичний дизайн. Елегантний бордовий корпус зі скляною кришкою гармонійно впишеться в будь-яку кухню. Модель оснащена 4 конфорками, включаючи конфорку WOK для швидкого та рівномірного нагріву. Газ-контроль конфорок гарантує безпеку при експлуатації, а система електрозапалювання в ручках спрощує використання. Містка електрична духовка об'ємом 58 л оснащена механічним таймером, верхнім та нижнім нагрівом, а також функцією конвекції для рівномірного випікання. Додатково передбачений ящик для зберігання посуду, а в комплект входять деко та решітка. Плита Grunhelm FG5612BU стане відмінним помічником на вашій кухні — зручна, надійна та продумана до дрібниць.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 32.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690001383565 |
| Вага в упаковці | 34.5 кг |
| Внутрішнє покриття | Емаль легкого очищення |
| Габарити (ВхШхГ) | 86 х 50 х 63 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 86 x 51 x 64 см |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Гриль | Без гриля |
| Електрозапалювання | У ручці (поверхня) |
| Зони нагріву | Газові |
| Код виробника | FG5612BU |
| Колір | Бордовий |
| Комплектація | Плита Деко Решітка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;230 В;240 В |
| Об'єм духовки | 58 л |
| Технічні характеристики й особливості | Тиск газу - 20 мбар Вид газу – G20 Категорія газу – I2H2L Потужність - 1850 Вт |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Функції духовки | З дисплеєм;З конвекцією;З підсвіткою;З таймером |
| Функції поверхні | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Ящик для посуду | Відкидний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 129 ₴











