Опис
Льодогенератор Hisense IMC2000A незамінний влітку і при організації вечірок. Запаси кубиків льоду зроблять жаркі вечори та сімейні вечірки приємнішими. Відчуйте прохолоду і насолоджуйтеся смаком заморожених коктейлів, напоїв чи смузі.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип резервуара для льоду | Виносний |
| Основні | |
| Виробник | Hisense |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782818554 |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Висота | 32 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 35.7 см |
| Додаткові характеристики | Індикація рівня води Індикація рівня льоду Швидкість приготування: 9 хв Дисплей Вибір розміру кубиків |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Льодогенератор З\'ємний контейнер Шпатель Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість резервуара для води | 2.8 л |
| Напруга | 220-240 В |
| Обладнання | Без під'єднання до водопроводу |
| Потужність | 120 Вт |
| Призначення | Домашні |
| Продуктивність | 20 кг/24 рік |
| Різновид льоду | Кубикові |
| Тип керування | Електронне |
| Тип встановлення | Настільні |
| Тип холодоагенту | R600a |
| Ширина | 20.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











