Опис
Інверторний компресор ProSmart
Висока ефективність, довговічність і низький рівень шуму Ваш холодильник споживає багато електроенергії, голосно гуде і дзюрчить? Значить настав час його замінити. Завдяки інноваційній конструкції інверторний компресор ProSmart забезпечує більш швидке охолодження, споживає менше електроенергії та працює вчетверо тихіше, порівняно зі звичайними компресорами холодильників. Він швидше адаптується до зміни температури, довше зберігає свіжість продуктів, скорочуючи при цьому витрати на електроенергію.
Перенавішувані двері
Регулювання напрямку відкривання дверей відповідно до планування кухні Іноді планування кухні вимагає, щоб двері холодильника відкривалися в один бік, а не в інший. Петлі перенавішуваних дверей можна розташувати як з лівого, так і з правого боку холодильника, даючи змогу вибрати, в який бік будуть відкриватися його двері. Крім того, ви можете збільшити холодильну систему, встановивши два прилади поруч один з одним і навісивши двері одного з них з іншого боку.
Безпечне скло
Полиці з високоміцного скла Не хвилюйтеся, ставлячи велику важку каструлю в холодильник із полицями з безпечного скла. Вони виконані із загартованого високоміцного скла і витримують навантаження до 25 кг. Ці полиці більшою мірою стійкі до появи тріщин і подряпин, ніж полиці з необробленого скла, тому ви можете без побоювань ставити на них важкий посуд.
Висока ефективність, довговічність і низький рівень шуму Ваш холодильник споживає багато електроенергії, голосно гуде і дзюрчить? Значить настав час його замінити. Завдяки інноваційній конструкції інверторний компресор ProSmart забезпечує більш швидке охолодження, споживає менше електроенергії та працює вчетверо тихіше, порівняно зі звичайними компресорами холодильників. Він швидше адаптується до зміни температури, довше зберігає свіжість продуктів, скорочуючи при цьому витрати на електроенергію.
Перенавішувані двері
Регулювання напрямку відкривання дверей відповідно до планування кухні Іноді планування кухні вимагає, щоб двері холодильника відкривалися в один бік, а не в інший. Петлі перенавішуваних дверей можна розташувати як з лівого, так і з правого боку холодильника, даючи змогу вибрати, в який бік будуть відкриватися його двері. Крім того, ви можете збільшити холодильну систему, встановивши два прилади поруч один з одним і навісивши двері одного з них з іншого боку.
Безпечне скло
Полиці з високоміцного скла Не хвилюйтеся, ставлячи велику важку каструлю в холодильник із полицями з безпечного скла. Вони виконані із загартованого високоміцного скла і витримують навантаження до 25 кг. Ці полиці більшою мірою стійкі до появи тріщин і подряпин, ніж полиці з необробленого скла, тому ви можете без побоювань ставити на них важкий посуд.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 88.5 кг |
| Основні | |
| Загальний об`єм | 404 л |
| Виробник | BEKO |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842275371 |
| Автономне збереження холоду | 11 рік |
| Блок керування | Зовні |
| Вага в упаковці | 96.5 кг |
| Висота | 191.2 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 200 х 76 х 84.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 81.3 см |
| Дисплей | Є |
| Клас енергоспоживання | E (A++) |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Морозильна камера Інструкція користувача Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Кількість ящиків/кошиків | 6 |
| Модельний рік | 2026 |
| Потужність заморожування | 19 кг/24 рік кг/добу |
| Річні витрати електроенергії | 291.5 кВт*рік |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції та особливості | Дисплей;Еко режим;Захист від дітей;Перевішування дверцят;Швидке замороження |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 999 ₴







