Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 90 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Стан | Новий |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6921727078506 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 років |
| Вага в упаковці | 97.9 кг |
| Висота | 178.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 188.5 x 84.2 x 74.4 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 69.8 см |
| Дверні кошики | 6 шт. |
| Дисплей | Внутрішній |
| Загальний об'єм холодильника | 483 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C);SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | Холодильник 2 лотки для яєць 1 контейнер для льоду Інструкція Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 179 л |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт. |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Особливості | Зона свіжості;Керування через Wi-Fi;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 |
| Потужність заморожування | 8 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 293 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost Plus |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost Plus |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 79.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 299 ₴






















