Опис
Вставний короб для сушіння в сушильній машині особливо делікатних виробів, взуття, м'яких іграшок і т.д.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вага | 1.05 кг |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Виробник | Miele |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4002515315941 |
| Вага в упаковці | 2.07 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.5 х 18.5 х 38 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Вставний короб для сушіння в сушильній машині особливо делікатних виробів, взуття, м'яких іграшок. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Призначення | Для сушильних машин |
| Тип | Котики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 827 ₴


