Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11.2 кг |
| Основні | |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Об`єм | 20 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | RZTK-HU-700-W |
| Вага в упаковці | 12,4 кг |
| Висота | 25.9 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.9 x 44 x 33.5 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 29.1 x 48.8 x 38 см |
| Габарити внутрішньої камери | 30.6 х 30.3 х 20.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від ROZETKA |
| Гаряча лінія виробника | RZTK 0800-331-319 Пн-Пт, 09:00-18:00 Сб 10:00-13:00 |
| Глибина | 33.5 см |
| Додатково | Очищення парою;Поворотний стіл;Швидкий старт |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Мікрохвильова піч Скляний столик, що обертається Ролер обертового столу Інструкція користувача |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Меню | Українською мовою |
| Потужність | 700 Вт |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип | Cоло |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за вагою |
| Ширина | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴





























