Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8003437069307 |
| Вага в упаковці | 67 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 84.5 х 60 х 55 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 88.5 x 65 x 56 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Мова панелі керування | Українська |
| Об'єм барабана | 55 л |
| Програми прання | Бавовна Синтетика Змішані тканини Швидке прання 28 хв Пуховий одяг Делікатні тканини / Вовна Дистанційна програма Очищення барабана Полоскання та віджим Віджим і злив води 20 °C Еко 40–60 Темні речі / Джинси Інтенсивне прання Освіження парою |
| Рівень шуму віджиму | 76 дБ |
| Споживання води за 1 цикл | 47 л |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Тип завантаження | З фронтальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне;Сенсорне |
| Фірмові технології | 6th Sense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴











