Опис
LED-освітлення
Витяжка LIBERTY Slide 255 оснащена світлодіодними LED-лампами з м’яким світлом, низьким рівнем енергоспоживання та широкою площею освітлення.
Ергономічність
Вбудована витяжка LIBERTY Slide 255 легко інтегрується в інтер’єр будь-якої кухні, а висувна панель забезпечує додаткову площу для втягування повітря.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 7.3 |
| Висота | 17.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 56 x 36 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 28.4 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 120 мм |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | Витяжка Дюбеля для кріплення Зворотний клапан з двох частин |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ламп освітлення | 2 x 4 Вт |
| Кількість моторів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 62 дБ |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 70 Вт |
| Продуктивність | 550 м³/год |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажу | У шафу |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий: 2 шт |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴



