Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4802050106710 |
| Індикатор температури | Механічний |
| Вага в упаковці | 28.2 кг |
| Висота | 91 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 93 х 46.5 x 50.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 45 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Клас енергоспоживання | C |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Комплект для монтажу Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Неіржавка сталь |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Модельний рік | 2026 |
| Об'єм | 100 л л |
| Обладнання | З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Магнієвий анод |
| Потужність | 2000 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1х800 Вт 1х1200 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип встановлення | Над мийкою;Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 1.5 рік |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴







