Опис
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV100R-FOLK циліндричної форми об’ємом 100 літрів. Оснащений занурювальним (мокрим) нагрівальним елементом потужністю 1,5 кВт. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі, покритої титанокварцевою емаллю, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування - нагрівання води для побутових цілей, для душу і ванни. Для використання в будинку, квартирі, на дачі.
Особливості водонагрівачів WILLER серії FOLK:
Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів при монтажі на місце попереднього бойлера інших виробників
Потужність нагрівального елементу 1500 Вт - економне споживання електроенергії
Світлова індикація процесу нагріву води. Зручне і просте механічне управління
Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата і термозапобіжника
Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль і захисний магнієвий анод
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
Глибина для установки пристрою становить 46,5 см.
Особливості водонагрівачів WILLER серії FOLK:
Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів при монтажі на місце попереднього бойлера інших виробників
Потужність нагрівального елементу 1500 Вт - економне споживання електроенергії
Світлова індикація процесу нагріву води. Зручне і просте механічне управління
Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата і термозапобіжника
Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль і захисний магнієвий анод
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
Глибина для установки пристрою становить 46,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.3 кг кг |
| Встановлення | Вертикальне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Тип водонагрівача-накопичувальний |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура води | 75°C С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | титанокварцова ємаль |
| Об'єм | 100 л л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 3 рік 16 хв рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 752 ₴



