Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Виробник | WILLER |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 35.2 см |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанова емаль |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан високої щільності |
| Об'єм | 30 л л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1,5Кв Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0,75 МПа |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 59 хв рік |
| Ширина | 340 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴








